MAGNA™ müürikivid on valmistatud betoonist vibropress meetodil, kasutades sideainena portlandtsementi.

MAGNA™ müürikivid vastavad standardi EVS- EN 771-3 nõuetele. Tehase tootmisohje ning kvaliteedisüsteemi järelvalvet teostab TTÜ Sertifitseerimisasutus.

MAGNA™ müürikivide eeliseks on suurepärane kvaliteet ja tehnilised omadused.

MAGNA™ sortimendis on eri mõõtudega betoonmüürikive, mis on tulekindlad ning vastupidavad niiskusele ja külmale.

Lai valik erinevaid betoonmüürikive võimaldab laduda nii hoonete vundamente, kande-ja vaheseinu, müratõkke- ja tulekindlaid seinu. Seina maksimaalse võimaliku kõrguse määravad teda toetavad ja siduvad struktuurid.

MAGNA™ 90 mm laiustest plokkidest võib laduda mittekandvaid vaheseinu, kandvate seinte ehitamiseks sobivad plokid laiusega 140, 190 ja 240 mm ning vundamendi ehitamiseks 190 ja 240 mm laiused plokid. 390 mm pikkuste õõnesplokkide kulu on 12,5 tk/m² ja mördi vajadus (müürisegu kulu) ladumisel 15-22,5 kg/m² sõltuvalt ploki laiusest ja ladumisviisist.

Tootevalikus on lisaks rea- ja otsaplokkidele ka 190 mm laiused poolplokid ning 190 ja 240 mm laiused sarrusplokid.

MAGNA™ müürikividest seina on lihtne ja mugav laduda, lisaks võimaldavad müürikivides olevad õõnsused hõlpsasti paigaldada elektrijuhtmeid jt kommunikatsioone. Puhta vuugiga laotud sein on kena ning ei vaja lisaviimistlust. Sileda pinna saamiseks piisab reeglina vuukide täitmisest ja pahteldamisest.

MAGNA™ müürikividest seinu võib krohvida, kuid üldjuhul ei ole see vajalik. Välispinda võib vajaduse või soovi korral värvida. Sobivad eeskätt akrüül-, lateks- ja tsementvärvid.Peale ehitise valmimist ei vaja betoonkividest müüritis erilist hoolt. Arvestada tuleks pinna poorsust ja seda, et tegu on hingava ehitusmaterjaliga.